Osobitosti stručnog rada i organizacije

Bavimo se onim što se zove djetinjstvo ovdje i sada…

U Dječjem vrtiću “Savica” trudimo se maksimalno zadovoljavati potrebe i prava svakog djeteta.

Izuzetno nam je važno zadovoljstvo djece i roditelja te nastojimo, sukladno dječjim potrebama, udovoljiti i željama roditelja u pogledu izbora objekta pa čak i odgojne grupe, kad god je to moguće.

Poticajnim okruženjem i ponudom bogatog izbora raznih aktivnosti pružamo djetetu mogućnost bavljenja onim što ga najviše zanima. Baveći se aktivnošću u kojoj uživa i koja ga potpuno zaokuplja, dijete najviše uči i najbrže razvija sve svoje potencijale.

Boravak djece u vrtiću obogaćujemo biranim umjetničkim sadržajima, predstavama, koncertima, izletima, posjetama, sportskim sadržajima i još mnogim lijepim, zabavnim i korisnim aktivnostima.

Naš vrtić pohađa 496 djece, raspoređenih u 6 jasličkih i 18 vrtićkih skupina.
S njima rade u naša dva objekta odgojiteljice/i, 1 medicinska sestra te pomoćnici za njegu, skrb i pratnju.
Centralni objekt zvan «Kruge», tel. 6151- 327, Vladimira Ruždjaka 7 (pokraj škole).
Područni objekt zvan «Jug», tel. 6148- 001, Vladimira Ruždjaka 22 (pokraj nasipa).