Uskrsno događanje

HUMANITARNA USKRSNA JAJA = JEDNA NOVA DJEČJA SPRAVA

Ovaj radostan događaj održat će se u čertvrtak, 17.03.2016, na igralištu područnog objekta, ul. Vladimira Ruždjaka 22,  s početkom u 16 sati.

Idejni začetnik i voditeljica ovog javnog događanja je Lamia Belošević, voditeljica Dječjeg zbora Arija, koji održava probe i snima novi spot za pjesmu “Poziv na ljubav” u našem vrtiću.

Događaj će pratiti i televizija, a bit će emitiran kao najava nadolazećih Dana dječjih vrtića grada Zagreba.
Očekujemo i posjet gradonačelnika, gospodina Milana Bandića.

Pozivamo roditelje da s djecom sudjeluju u pripremama i da dođu na događanje.
Pripremili smo tradicionalne običaje i igre, kao nošenje jaja u žlici, igra tuckanja jajima i kotrljanje jaja.

Djeca su uz pomoć odgajatelja (manji i uz pomoć roditelja) izradila pisanice, košarice, lutkice, teglice, lončiće i ukrasne detalje, koje ćemo ponuditi posjetiteljima, u zamjenu za dobrovoljni prilog za kupnju sprave za vrtić, koja će život djece u vrtiću učiniti ugodnijim i kvalitetnijim.

Vesna Flegar Vondra, pedagoginja vrtića

KLIKNITE ZA PLAKAT -->  Humanitarna prodaja Uskršnjih jaja